СВЕТИ САВА

Ове године ђаци ОШ „Вук С. Караџић“ из Левосоја, због кризе настале због корона вируса, нису били у могућности да Савиндан прославе у својој школи. Ипак, то их није спречило да направе онлајн приредбу посвећену нашем Архиепископу, просветитељу и заштитнику свих школа, Светом Сави. Од почетне идеје да се интернет презентацијом ученичких ликовних и литерарних радова обележи овај датум, успели смо да реализујемо оригиналну онлајн школску приредбу, уз ангажовање ученика и наставника наше школе. Велики број ђака био је заинтересован да учествује у приредби и стигло је много креативних ликовних, литерарних и других радова. Неки од ученика су глумили, неки су отпевали химну, а неки су нам изрецитовали песме о Светом Сави. Честитку свим ученицима и радницима школе упутио је и директор школе, Драган Томић.

SVETI SAVA 2021