Резултати са општинског такмичења из француског и енглеског језика

Датум: 14. Februar 2024 11:16 Категорија: Резултати са такмичења

Резултати са општинског такмичења из француског и енглеског језика

На општинском такмичењу из страних језика за ову школску годину учествовало је 3 ученика VIII разреда наше школе и постигли су изванредне резултате.
На општинском такмичењу из француског језика које је одржано у суботу 3. фебруара 2024. године у ОШ ,,Мухарем Кадриу“ у Великом Трновцу учествовала је ученица Сара Станковић и освојила 2. место (са освојених 36 од 40 бодова).
На општинском такмичењу из енглеског језика које је одржано у недељу 4. фебруара 2024. године такође у ОШ ,,Мухарем Кадриу“ у Великом Трновцу учествовала су 2 ученика који деле 1. место са освојеним максималним бројем бодова (40). То су ученици Стефана Стојменовић и Михајло Милошевић.
Постигнутим резултатима сви ученици су се пласирали на наредни ниво такмичења.
Честитамо нашим сјајним ученицима и желимо им успех и у наредном кругу такмичења!