Добродошлица првацима

Датум: 19. Januar 2023 23:57 Категорија: Новости

01.09.2022.г.

Јутро првог дана школске 2022/2023. године, у нашој, као и у свим осталим основним школама, протекло је у знаку добродошлице ђацима првацима. Њих десеторо, стасалих за полазак у први разред, дочекали су старији другари, ученици четвртог разреда, пригодним програмом, који су специјално за ову прилику припремили са учитељицом Весном Накић. Директор школе Драган Томић, је поздравио ученике и њихове родитеље и пожелео им пуно успеха у школовању, а потом је учитељица Весна, која је са нестрпљењем очекивала да упозна своје нове ђаке, увела децу у учионицу. Сви прваци су добили нове школске торбе и неопходан школски прибор за рад.
Свим нашим најмлађим ђацима пожелели смо одличан успех у школи, мноштво петица, још више добрих другара и пуно, пуно лепих и веселих тренутака у школи!