Екскурзије

РЕЛАЦИЈА  ЈЕДНОДНЕВНЕ  ЕКСКУРЗИЈЕ :

ЛЕВОСОЈЕ – НИШ - НИШКА БАЊА - ЛЕВОСОЈЕ

Полазак испред школе у 07:00 часова.  Краће успутне паузе ради одмора. Долазак у Ниш. Обилазак нишке тврђаве и одлазак на брдо Чегар - посета спомен-парку,   посета музеја илузија „Трик чудионица. Полазак за Нишку Бању. По доласку у Нишку Бању одлазак на ручак , шетња и боравак у бањском парку. Полазак за Левосоје, долазак испред школе до 21ч.

РЕЛАЦИЈА  ДВОДНЕВНЕ  ЕКСКУРЗИЈЕ ЗА УЧЕНИКЕ ОД   5. – 8.  РАЗРЕДА

ВОЈВОДИНА ( реализација април 2024.г.)

ПРВИ ДАН: ЛЕВОСОЈЕ – МАНАСТИР   КРУШЕДОЛ – СРЕМСКИ   КАРЛОВЦИ - НОВИ САД.

Полазак испред школе у 06:00часова. Вожња аутобусом уз краће паузе ради одмора, обилазак  Фрушке  горе  и посета манастира Крушедол. Наставак пута до Сремских Карловаца. Посета цркве Св. Николе, Краловачке гиманије, Патријаршије и фонтане 4 лава . у  Новом Саду,  Долазак у Петроварадин и обилазак Петроварадинске тврђаве Смештај у хотелу, вечера и забавни садржаји – под  надзором разредних  старешина и ноћење.

ДРУГИ ДАН: НОВИ САД – КУПЛИН – СУБОТИЦА – ПАЛИЋ – ВЕЛИКА ПЛАНА – ЛЕВОСОЈЕ

Након доручка одлазак до Куплина и обилазак дворца Дунђерски и пољопривредног музеја. Наставак пута према Суботици, обилазак центра града, одлазак до Палићког језера. Посета ЗОО врту и  Ручак “. Слободно време за индивидуалне активности, обилазак  Велике Плане и полазак за Левосоје.